Enter your keyword

post

روند انجام پروژه‌های ملی حوزه علوم شناختی تسهیل شد

روند انجام پروژه‌های ملی حوزه علوم شناختی تسهیل شد

[ad_1]

آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز و پژوهشکده علوم شناختی پژوهشگاه دانش‌های بنیادی تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک امضاء کردند تا روند انجام پروژه‌های ملی مشترک تسهیل شود.

به گزارش ایسنا، تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز و پژوهشکده علوم شناختی پژوهشگاه دانش‌های بنیادی (IPM) در راستای توسعه تعاملات علمی و دانشگاهی در حوزه نقشه برداری مغز، علوم شناختی و علوم اعصاب امضاء شد.

این تفاهم‌نامه به امضای محمدرضا آی رئیس آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز و علی قاضی‌زاده رئیس پژوهشکده علوم شناختی پژوهشگاه دانش‌های بنیادی رسید.

بر اساس این گزارش، با امضای این تفاهم‌نامه هر یک از دو طرف برای فراهم آوردن امکانات در راستای انجام پروژه‌های ملی و ارائه خدمات پژوهشی مشترک در زمینه‌های مرتبط توافق کردند. همچنین با انعقاد این تفاهم‌نامه شرایط لازم برای استفاده دانشجویان و محققان پژوهشکده از امکانات و تجهیزات آزمایشگاه در چارچوب تعرفه‌های مصوب، مشاوره علمی و تخصصی در آزمایشگاه در زمینه‌های پروژه‌های تحقیقاتی مرتبط و همکاری در انجام خدمات تصویربرداری با دستگاه‌های MRI دو طرف فراهم می‌شود و آزمایشگاه با اعزام کارشناس با پژوهشکده همکاری می‌کند.

این تفاهم‌نامه به مدت دو سال اعتبار دارد که دانشجویان و محققان می‌توانند از امکانات آزمایشگاه و پژوهشکده در انجام پروژه‌های تحقیقاتی بر اساس مفاد آن استفاده کنند.

آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز با هدف پاسخگویی بخشی از نیازهای پژوهشی و فناوری کشور در زمینه ایجاد زیرساخت تصویربرداری و تحریک مغزی برای تحقیقات شناختی و ارائه خدمات دانش‌بنیان در حوزه علوم و فناوری‌های شناختی و نقشه‌برداری مغز با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری راه‌اندازی شده است.

انتهای پیام

[ad_2]

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.