Enter your keyword

درباره موسسه

معرفی موسسه:

موسسه فرهنگی هنری یاران نوآور پیشه خراسان درسال ۱۳۹۳ بطور رسمی با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با شماره ثبت ۴۴۸۹ به عنوان یک موسسه اطلاع رسانی آغاز به کار کرد.

با توجه به ظرفیت های بالای جمهوری اسلامی ایران در خدمات آموزشی و انتقال علوم و تکنولوژی به دیگر کشورها، به ویژه همسایگان و منطقه، کار خود را درخصوص اطلاع رسانی برای جذب دانشجو و علاقه مندان به آموزشهای علمی و مهارتی درجمهوری اسلامی ایران شروع کرد.

ابتدا با انعقاد قرارداد رسمی با مرکز آموزش زبان فارسی به غیرفارسی زبانان دانشگاه فردوسی مشهد (بزرگترین دانشگاه شرق کشور و سومین دانشگاه بزرگ ایران) کار خود را با آموزش زبان فارسی به علاقه مندان غیر ایرانی آغاز کرد و در ادامه همکاری با دانشگاه فردوسی درسال ۱۳۹۷ به عنوان کارگزار رسمی دانشگاه فردوسی مشهد مسئولیت جذب فارسی آموزان و علاقه مندان به تحصیلات تکمیلی در مقاطع مختلف لیسانس، فوق لیسانس، دکتری وپسا دکتری و همچنین برگزاری دوره های کوتاه مدت و فرصتهای مطالعاتی را از دیگر کشورها برعهده گرفت.

استقبال دانشگاه ها ومراکز آموزشی، علمی، تحقیقاتی، پژوهشی و حرفه آموزی جمهوری اسلامی ایران از پذیرش دانشجویان غیر ایرانی، ما را تشویق کرد تا ظرفیتهای بیشتری علاوه برظرفیت های آموزشی و علمی دانشگاه فردوسی مشهد را به مخاطبین خود معرفی نماییم، برهمین اساس تصمیم گرفتیم تعداد بیشتری از دانشگاه ها و مراکز آموزشی و حرفه آموزی سایرشهرهای بزرگ جمهوری اسلامی ایران را به علاقه مندان معرفی نمائیم.

دراین سایت شما می توانید با برخی ازدانشگاه ها و مراکز علمی،  آموزشی، پژوهشی و حرفه آموزی ایران آشنا شوید. البته ما تلاش خواهیم کرد به تدریج دانشگاه های بیشتری از شهرهای مهم ایران شامل:  تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، یزد و تبریز را به شما معرفی کنیم تا با آشنایی بیشتر از این ظرفیتها بهترین  انتخاب را برای بالا بردن سطح علم و دانشتان انجام دهید.

اهداف موسسه ما:

– ارتقای سطح علمی، فرهنگی، دینی و دانش عمومی کشورهای مختلف

– آموزش، ترویج و گسترش فعالیتهای فرهنگی، هنری، علمی، علوم قرآنی

– برقراری تعامل سازنده با مسلمانان جهان، به ویژه همسایه و کشورهای منطقه

– مشارکت، طراحی، برنامه ریزی و اجراء در پروژه های فرهنگی، هنری، علمی، علوم قرآنی

– برقراری تعامل با مراکز فرهنگی، هنری، علمی و مذهبی

– بکارگیری فن آوری و تکنولوژی های روز در پیاده سازی اهداف فوق

 شماره های تماس با ما (واتساپ)

00989156915751

00989155136542

00989153255925

شماره های دفتر:

00985138812117

00985138812793

آدرس ایمیل      info@ayaraneducation.com

آدرس پستی : مشهد، بلوار شهید صارمی، نبش صارمی ۱۰، سمت چپ، پلاک ۲۰

کدپستی:  9177935751